Aktualne informacje dla kierowców

Czasami spotykam się z pytaniami, czy łatwo do nas dotrzeć, czy drogi są przejezdne, czy nas pod Tatrami nie zasypało i tym podobne. Nieraz rzeczywiście bywa niewesoło, a kiedy oglądamy wieczorne wiadomości, mamy wrażenie, że materiał nakręcono tuż za naszą wioską, w kierunku na Poprad :-) Dla tubylców to nie problem - jadąc samochodem słuchamy wiadomości drogowych i w razie potrzeby możemy wybrać objazd. Na szczęście do Vrbova można dojechać od trzech stron – nie byle jaka wioska, co? (Prawie Metropolia :-))
Droga prowadzi od strony Kieżmarku (Kežmarok), od Popradu i od Lewoczy (Levoča). Nie pamiętam sytuacji, żeby żadna z tych dróg była nieprzejezdna. Ale nie chcę Was straszyć: zwykle wszystkie trzy są przejezdne :-)
Tym, którzy wybierają się w drogę i potrzebują aktualnych informacji dla kierowców polecam stronę Stella Centrum – serwis informacji drogowych: www.stellacentrum.sk/aktual.php

 
Cieszę się, że artykuł zainteresował Cię. Więc pospiesz się i zarezerwuj nocleg. Oferujemy tanie noclegi we Vrbovie bez prowizji dla pośredników!

Znajdź nas na Facebooku!