Kąpielisko termalne

Recenzja: Thermal Park Vrbov, kąpielisko termalne w Vrbovie – lato 2013

Thermal Park Vrbov, kąpielisko termalne w VrbovieŻeby zapewnić wszystkim odwiedzającym Vrbov.pl świeżą porcję informacji na temat lokalnych atrakcji, w któryś sierpniowy weekend wybrałem się na kąpielisko w Vrbovie. Tego lata odwiedziłem już wiele kąpielisk na Słowacji i nie tylko (na przykład w miejscowości Lipót na Węgrzech). Być może z tego powodu recenzja ta będzie miała nieco bardziej krytyczny charakter. Będzie się odnosiła do oferty konkurencji, która – jak wiadomo – nigdy nie śpi.
Recenzja: Thermal Park Vrbov, kąpielisko termalne w Vrbovie – lato 2013 Czytaj całość
 

Kąpielisko Vrbov – godziny otwarcia i ceny (aktualizacja 5.7.2021)

Thermal Park Vrbov

Basen termalny we Vrbovie jest czynny przez cały rok. To naprawdę działa przez cały rok, w tym wakacje. Jedynym wyjątkiem są Święta Bożego Narodzenia.

Thermal park Vrbov jest otwarty od 11.6.2021.

Jakie są warunki wejścia na basen? Czy będziesz potrzebować przepustki Covid lub negatywnego testu? Przeczytaj więcej w artykule.
Kąpielisko Vrbov – godziny otwarcia i ceny (aktualizacja 5.7.2021) Czytaj całość
 

Recenzja: Thermal Park Vrbov, kąpielisko termalne w Vrbovie – pierwszy dzień roku

Thermal Park VrbovWiększość z Was pewnie jeszcze nie wie, co wydarzyło się od czasu remontu kąpieliska termalnego. Nadeszła najwyższa pora na zmiany i wszyscy byli ciekawi, co z tego wyniknie. Od otwarcia kąpieliska po remoncie, odwiedziłem je chyba trzykrotnie i mam nadzieję, że to wystarczy, aby przybliżyć Wam jego atmosferę. Z góry mogę powiedzieć, że jeśli wybieracie się do Vrbova, a nie byliście tu od czasu zakończenia remontu, to macie się na co cieszyć. Czytajcie dalej i obejrzyjcie zdjęcia.
Recenzja: Thermal Park Vrbov, kąpielisko termalne w Vrbovie – pierwszy dzień roku Czytaj całość
 

Virtuálna prehliadka kúpaliskom

Ten artykuł (jeszcze) nie został przetłumaczony na język polski.
 

Termálne kúpalisko po rekonštrukcii?

Ten artykuł (jeszcze) nie został przetłumaczony na język polski.
Termálne kúpalisko po rekonštrukcii? Czytaj całość
 

Kąpielisko Vrbvov – o wodzie termalnej i czyszczeniu basenów

Liczne analizy potwierdziły, że woda termalna ma działanie lecznicze. Pomaga na reumatyzm i choroby układu ruchowego, a także w stanach pozawałowych. Wiele osób regularnie przyjeżdża się tu leczyć i wierzcie mi, niektórzy nie dadzą o niej złego słowa powiedzieć.
Według informacji znalazłem na wejściu do Termal Park Vrbov, prehieba czyszczenia basenów w następujący sposób:

Parzysty tydzień
Poniedziałek odkryty basen Motýľ
Utotok

odkryty basen siedzący (stara część)

Środa basen odkryty dla pływaków

Neparzysty tydzień
Utorok

odkryty basen siedzący (stara część)

Środa basen odkryty dla pływaków

Codziennie czyszczono brodziki dla dzieci. Właściciel zastrzega sobie prawo do czyszczenia i usuwania z basenów, jeśli okoliczności tego wymagają.
Skomentuj kąpielisko Vrbov w naszej księdze gości!
Kąpielisko Vrbvov – o wodzie termalnej i czyszczeniu basenów Czytaj całość
 

Kontakt kąpieliska

Zarządcą kąpieliska termalnego w Vrbovie jest spółka SALMOTHERM - invest s.r.o, 059 72 Vrbov 299, IČO: 36 660 639, IČ DPH: SK2022220464,

Biuro : +421 52 426 12 67
Sekretariat: +421 52 426 12 33
Recepcja: +421 52 426 12 55
E-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Cieszę się, że artykuł zainteresował Cię. Więc pospiesz się i zarezerwuj nocleg. Oferujemy tanie noclegi we Vrbovie bez prowizji dla pośredników!


Moj-vrbov.sk nie jest właścicielem kąpieliska. Próbujemy jedynie obiektywnie informować o kąpielisku. Może się zdarzyć, że informacje podane na naszej stronie nie będą aktualne. Ten artykuł został ostatnio zaktualizowany w dniu 7/9/2020
Aby uzyskać najświeższe informacje, należy zapoznać się ze stroną internetową właściciela kąpieliska termalnego w Vrbovie: www.termalnekupalisko.com.
Zarządcą kąpieliska termalnego w Vrbovie jest spółka SALMOTHERM - invest s.r.o, 059 72 Vrbov 299, IČO: 36 660 639, IČ DPH: SK2022220464.

Znajdź nas na Facebooku!