Narciarstwo

Ośrodek narciarski w Tatrzańskiej Łomnicy (Tatranská Lomnica)

Mapa lyžiarskeho strediska Tatranská LomnicaOdległość od Vrbova: 16,4 km, liczba wyciągów i tras zjazdowych: 7, łączna długość wyciągów 2740 m, łączna długość tras zjazdowych: 5500 m

Największym ośrodkiem sportów zimowych w okolicy Popradu i Vrbova jest zdecydowanie ośrodek w Tatrzańskiej Łomnicy. Polecam go turystom odwiedzającym Vrbov, którzy ze względu na bliskość tutejszego Thermal Parku zdecydowali się na nocleg w Vrbovie. Ośrodek narciarski Tatrzańska Łomnica jest oddalony od Vrbova o zaledwie 16,4 km.
W okolicy Vrbova są również inne wyciągi, nawet bliżej położone, jak na przykład Kežmarok - Štart (7 km) czy w podobnej odległości Lopušná dolina (24,3 km), które może być alternatywą dla Tatrzańskiej Łomnicy. Ale jeśli chcecie naprawdę dobrze poszusować, a parę ośrodków w życiu już widzieliście i preferujecie nowoczesne ośrodki z wyciągami kabinowymi i krzesełkowymi, to Tatrzańska Łomnica będzie dla Was jak znalazł.Ośrodek narciarski w Tatrzańskiej Łomnicy (Tatranská Lomnica) Czytaj całość
 

Narty: Dolina Lewocka - Levočská dolina - Resort Levočská Dolina

Ski Centre Levoča


Ośrodek narciarski położony w Górach Lewockich (Levočské vrchy), 6 km na północ od Lewoczy, w przepięknej scenerii dzielnicy Levočská Dolina.
Znajdują się tu cztery wyciągi narciarskie: H 130 – 850 m, H 130 – 713 m, P – 210 m i wyciąg dla dzieci – 60 m. Wszystkie cztery trasy zjazdowe są sztucznie zaśnieżane i regularnie utrzymywane. Nadają się dla zaawansowanych, średnio zaawansowanych i początkujących narciarzy, jak i dla szkółek narciarskich.
W ośrodku znajduje się parking, ski servis, szkółka narciarska dla dzieci i dla dorosłych, wypożyczalnia nart, restauracja i punkty gastronomiczne, noclegi w pokojach dwuosobowych z możliwością dostawki i utrzymywane trasy biegowe (10 km). 
Dojazd do ośrodka nie nastręcza problemów. W pobliżu wyciągów usytuowany jest stosunkowo duży parking, który pomieści 150 samochodów i 40 autobusów, ale zarządca
ośrodka oferuje również transport dla grup, które nie posiadają samochodu.
Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy mapę. Oczywiście, dojazd przewidziano z Vrbova :-) Odległość: 28 km, czas dojazdu: 30 minut. Aby poznać szczegóły, należy kliknąć na mapę.

Narty: Dolina Lewocka - Levočská dolina - Resort Levočská Dolina Czytaj całość
 
Cieszę się, że artykuł zainteresował Cię. Więc pospiesz się i zarezerwuj nocleg. Oferujemy tanie noclegi we Vrbovie bez prowizji dla pośredników!

Znajdź nas na Facebooku!