O portalu vrbov.pl

Portal powstał 17.02.2009 roku

Celem tego portalu jest promowanie turystyki w okolicach Vrbova jako takiej, przybliżanie piękna okolicznej przyrody, a przede wszystkim oferowanie zakwaterowania w Vrbovie i okolicy.
 

Nasza misja i cele

Naszą misją jest prezentacja miejscowości i całej okolicy. Celem jest popularyzacja Vrbova, który, że tak powiem, przespał swoje pięć minut. Ale nie będziemy pisać tylko o nim. Vrbov leży w Górach Lewockich (Levočské vrchy), a więc na przepięknych terenach, które mają do zaoferowania mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu. Naszym zamierzeniem jest prezentacja regionu jako idealnego miejsca do wypoczynku i myślę, że nie będziemy musieli zbytnio kolorować.
Chcemy uniknąć zapełnienia portalu głupstwami, dlatego wszystko może trochę potrwać. Najważniejsze informacje, czyli trochę o samym Vrbovie i kąpielisku możecie już przeczytać. Bardzo cieszy nas możliwość dodawania map google, które przedstawiają położenie i trasy dojazdu.
W najbliższym czasie zamierzamy przygotować mapy z trasami rowerowymi. Już są zaznaczone i oczywiście wielokrotnie przejechane, ale brakuje ilustracyjnych zdjęć. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce będziemy mogli to naprawić. Na portalu chcemy oczywiście oferować głównie noclegi w Vrbovie oraz bliższej okolicy. Znajdzie się też miejsce do prezentacji innych usług, które mogą zainteresować turystów, więc jeśli macie pomysł, czego brakuje na stronie, dajcie nam znać.
 

Vrbov na facebooku: