O portalu vrbov.pl

Portal powstał 17.02.2009 roku

Celem tego portalu jest promowanie turystyki w okolicach Vrbova jako takiej, przybliżanie piękna okolicznej przyrody, a przede wszystkim oferowanie zakwaterowania w Vrbovie i okolicy.
 

Nasza misja i cele

Naszą misją jest prezentacja miejscowości i całej okolicy. Celem jest popularyzacja Vrbova, który, że tak powiem, przespał swoje pięć minut. Ale nie będziemy pisać tylko o nim. Vrbov leży w Górach Lewockich (Levočské vrchy), a więc na przepięknych terenach, które mają do zaoferowania mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu. Naszym zamierzeniem jest prezentacja regionu jako idealnego miejsca do wypoczynku i myślę, że nie będziemy musieli zbytnio kolorować.
Chcemy uniknąć zapełnienia portalu głupstwami, dlatego wszystko może trochę potrwać. Najważniejsze informacje, czyli trochę o samym Vrbovie i kąpielisku możecie już przeczytać. Bardzo cieszy nas możliwość dodawania map google, które przedstawiają położenie i trasy dojazdu.
W najbliższym czasie zamierzamy przygotować mapy z trasami rowerowymi. Już są zaznaczone i oczywiście wielokrotnie przejechane, ale brakuje ilustracyjnych zdjęć. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce będziemy mogli to naprawić. Na portalu chcemy oczywiście oferować głównie noclegi w Vrbovie oraz bliższej okolicy. Znajdzie się też miejsce do prezentacji innych usług, które mogą zainteresować turystów, więc jeśli macie pomysł, czego brakuje na stronie, dajcie nam znać.
 

Znajdź nas na Facebooku!