Informacje dla osób zainteresowanych noclegami

Vrbov.pl - to nie biuro podróży

Naszym celem nie jest świadczenie na portalu usług reklamowych dla baz noclegowych, którym przekazujemy kontakt do osób zainteresowanych noclegami w ich obiekcie. Vrbov.pl pośredniczy w kontakcie pomiędzy klientami a bazami noclegowymi za pomocą portalu internetowego.
 

  • Vrbov.pl udostępnia przestrzeń dla właścicieli obiektów noclegowych z Vrbova i okolic umożliwiając prezentację ich obiektów.
  • Osoby odwiedzające tę stronę lub osoby zainteresowane noclegami mogą wybrać na stronie Vrbov.pl ofertę noclegu i dokonać rezerwacji przesyłając wypełniony formularz rezerwacji, który znajduje się przy każdym obiekcie noclegowym.
  • Wypełniony formularz rezerwacji trafia bezpośrednio do właściciela obiektu, który następnie odpowie na zapytanie osoby zainteresowanej rezerwacją noclegu. Vrbov.pl w żaden sposób nie ingeruje w proces rezerwacji i udostępniania noclegów. Vrbov.pl pośredniczy jedynie w przekazywaniu właścicielom obiektów noclegowych wiadomości od osób zainteresowanych rezerwacją.
     

Jednakowe informacje odnośnie wszystkich baz noclegowych na portalu Vrbov.pl

Co oznacza numer bazy noclegowej?

Numer bazy noclegowej na portalu Vrbov.pl, to jest to numer domu.

Co oznaczają cyfry 1x4, 2x4+1 ?

To oznacza, że baza noclegowa dysponuje jednym pokojem czteroosobowym i dwoma pokojami, w których standardowo mieszczą się cztery osoby, ale istnieje możliwość jednej dostawki.

Sezony

Zasadniczo sezon letni trwa od 01.07 do 31.08., a sezon zimowy od 24.12. do 07.01., resztę dni w roku uważa się za okres poza sezonem. Jednak terminy sezonów nie są sztywno określone, a właściciel kwatery może określić inny terminy sezonów, dlatego obowiązują terminy i ceny wymienione w cenniku poszczególnych baz noclegowych.

Zmiana liczby osób korzystających z noclegów

Uzgodnioną liczbę osób można przekroczyć jedynie w porozumieniu Właściciela kwatery. Nie wolno też samowolnie zwiększać liczby zakwaterowanych osób w trakcie pobytu.

Rezerwacja noclegów

Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem formularza rezerwacji online lub telefonicznie. W tym celu należy skontaktować się z bazą noclegową i zarezerwować pobyt, podając:
• dokładny termin pobytu,
• dokładną liczbę osób.

Jak postępować po przesłaniu rezerwacji - zaliczka

Po potwierdzeniu rezerwacji należy jedynie wpłacić zaliczkę.
Wpłaty zaliczki należy dokonać jak najszybciej, aby właściciel kwatery natychmiast po jej otrzymaniu mógł potwierdzić rezerwację i przesłać informacje potrzebne do skorzystania z noclegów.
Jeżeli zaliczka nie jest równa pełnej cenie pobytu, to resztę ceny należy uiścić na miejscu bezpośrednio właścicielowi bazy noclegowej.

W jaki sposób dokonać zapłaty

Informacje o numerze rachunku i płatności zostaną przesłane drogą e-mailową przez Właściciela bazy noclegowej.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie z reguły odbywa się po godz. 14.00 w dniu przyjazdu, a wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Kilka dni przed przyjazdem należy skontaktować się telefonicznie z właścicielem bazy noclegowej i określić dokładną godzinę przyjazdu.

Anulowanie noclegów

Przyjęło się, że nawet po dokonaniu rezerwacji w wyjątkowych okolicznościach (np. choroba lub inna poważna przyczyna) istnieje możliwość anulowania rezerwacji.

Wysokość opłaty za anulowanie rezerwacji zależy od tego, jak długo przed planowanym przyjazdem zostanie zgłoszony fakt anulowania.
Uwaga! Właściciele kwater mogą stosować własne zasady anulowania rezerwacji, które mogą się różnić od podanych. Dlatego zawsze należy czytać regulamin bazy noclegowej! Vrbov.pl dąży do ujednolicenia tych zasad w następujący sposób:
• opłata za anulowanie pobytu ponad 60 dni przed planowanym przyjazdem wynosi 25% łącznej ceny pobytu;
• opłata za anulowanie pobytu ponad 30 i mniej niż 60 dni przed planowanym przyjazdem wynosi 40% łącznej ceny pobytu;
• opłata za anulowanie pobytu ponad 10 i mniej niż 30 dni przed planowanym przyjazdem wynosi 50% łącznej ceny pobytu;
• opłata za anulowanie pobytu na 10 i mniej dni przed planowanym przyjazdem wynosi 65% łącznej ceny pobytu;

Problemy w trakcie pobytu

Jeżeli podczas kwaterowania lub pobytu pojawią się jakiekolwiek problemy, w pierwszej kolejności należy je zgłosić właścicielowi bazy noclegowej.

Opłaty nieujęte w cenie

Zwykle ceny nie obejmują kaucji w wysokości 34€. Gość odpowiada za oddanie pokoju po zakończeniu pobytu w stanie, w jakim go otrzymał. Jeżeli w trakcie pobytu pokój lub jego wyposażenie zostanie uszkodzone lub zniszczone, to właściciel bazy noclegowej ma prawo wykorzystać całą kaucję lub jej część na poczet wyrządzonej szkody.

 

Znajdź nas na Facebooku!