Slovenský raj: z Čingova smerom na ústie Kyseľa - ľahká vychádzka

Ten artykuł nie został przetłumaczony na język polski. Ten artykuł nie został przetłumaczony na język polski.

Spacerem - ingov - Kyseľ usta iz powrotem. Dodano kolejną małą wycieczkę, że jeszcze spadnie. Jak już idzie, aparat fotograficzny pozostał na karcie. Na drugi dzień, jednak chciałem zrobić tabelę na bazarze i zdjęcia zostały znalezione :-). Wybraliśmy więc Cingov. Ingov jest daleko od naszego wyjścia wsi - Wiklina - 19,9 km. Lub tak pisze Google. Ingov jest jednym z dwóch głównych wejść do Słowackiego Raju.Druga możliwość jest Podlesok. Podlesok jest VRBOV Toch bliżej (mniej niż 17 km). W ostatnim artykule - wycieczka do Letanovský młyna zaczęliśmy właśnie w Podleska.
Poszliśmy z Cingov gdzie są dość wygodne i bezpłatne zamknął samochód w kierunku kwaśnym. Nie jakoś dopasować, tak wysokie cele nie dają.Celem było przejść przez to, co nam się udało. Oto kilka zdjęć dla inspiracji.

Slovenský raj: z Čingova smerom na ústie Kyseľa - ľahká vychádzka Czytaj całość
 

Wycieczka na Letanovský Mlyn, Slowacki raj

Wycieczka na Młyn Letanowski (Letanovský Mlyn), Słowacki RajBardzo ładna, średnio trudna trasa, według oznakowania na mapach jej pokonanie zajmuje 3,5 godziny. Dla zwykłego śmiertelnika - 4 godziny lub więcej. Początek: Podlesok, Hrabušice, następnie niebieskim szlakiem w kierunku na Hrdlo Hornádu, Letanovský Mlyn. Powrót żółtym szlakiem.
Wycieczka na Letanovský Mlyn, Slowacki raj Czytaj całość
 

Słowacki Raj – wycieczka na Klasztorysko ze Spiskich Tomaszowic

KlastoriskoWyruszyliśmy ze Spiskich Tomaszowic (Spišské Tomášovice) w kierunku na Klasztorysko (Kláštorisko), a wyszliśmy koło Letanoviec. Średnio trudna trasa. Napisałbym, że łatwa, ale wyjście na Klasztorysko było bardzo strome i wszystkich nas zmęczyło

Słowacki Raj – wycieczka na Klasztorysko ze Spiskich Tomaszowic Czytaj całość
 
Cieszę się, że artykuł zainteresował Cię. Więc pospiesz się i zarezerwuj nocleg. Oferujemy tanie noclegi we Vrbovie bez prowizji dla pośredników!

Znajdź nas na Facebooku!